Partnerzy / Sponsorzy

Partnerzy / Sponsorzy
Albeco

Albeco

Albeco to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, której zaufało ponad 10.000 odbiorców na całym świecie. Albeco od wielu lat dostarcza odbiorcom produkty najwyższej jakości w dziedzinie utrzymania ruchu.

Gatner Packaging

Gatner Packaging

Jedna z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, która pozwala na produkcję nowoczesnych opakowań z tektury falistej.

Gmina Komorniki

Gmina Komorniki

Gmina Komorniki aktywnie wspiera i współfinansuje nasze przedsięwzięcia z zakresu upowszechniania sportu wśród lokalnej społeczności gminnej.

GOSiR Komorniki

GOSiR Komorniki

GOSiR Komorniki - zanim struktury klubu zostały sformalizowane na papierze, od początku istnienia nieformalnej grupy rowerowej jest z nami GOSiR Komorniki.

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada

Grupa Cichy-Zasada i marka Volkswagen Samochody Użytkowe udostępni zawodnikom klubu w użytkowanie pierwszy samochód - Volkswagen Caravelle.

Penco

Penco

Penco - paliwo dla sportu. Siedziba firmy znajduje się w Pradze w Czechach. Penco kładzie nacisk na bezpieczeństwo i wysoką jakość stosowanych składników.

Strefarowery.pl

Strefarowery.pl

Strefarowery.pl to profesjonalny salon rowerowy z serwisem, szeroka gama akcesoriów rowerowych, autoryzowany serwis FOX, specjalistyczny i kompetentny serwis rowerowy.