Maciej i Krzysztof na 10. edycji Biegu Zimowego dla WOŚP

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Maciej i Krzysztof na 10. edycji Biegu Zimowego dla WOŚP

Ostatni weekend stycznia to oczywiście Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie mogło nas tam zabraknąć, także sportowo!

W ramach jednej ze sportowych akcji WOŚP, w sąsiedztwie Rezerwatu Krajkowo na terenie Karczmy Podkowa Leśna odbyła się jubileuszowa 10. edycja Biegu Zimowego, organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie. To spora impreza w której biorą udział także dzieci oraz młodzież na różnych dystansach.

Na starcie głównego dziesięciokilometrowego biegu stanęli dwaj nasi zawodnicy: Maciej i Krzysztof.

Warunki pogodowe tego dnia były idealne, co wprawiło naszych zawodników w dobre humory i nastawienie na poprawę swoich życiówek 💪 Dodatkowo dziewicze dla nich tereny urokliwego rezerwatu 🌳🌲, w oddali łąki i rozlewiska a przede wszystkim…… cisza 🤫 tworzyły niesamowity klimat tego miejsca.

Niebawem zaczniemy eksplorować te tereny na dwóch kółkach! 😃😃

Co do samej trasy to można powiedzieć, że była dość szybka 💨, ale ze względu na podmokły teren trzeba było być w pełni skoncentrowanym by nie zaliczyć bliższego z nią kontaktu😅. Na metę panowie wbiegli w 55 minucie z pełnymi uśmiechami na twarzy, nie dowierzając, że ów czas tak szybko minął.

Po biegu pozostało już tylko skosztować poczęstunku Karczmy, kiełbasy z ogniska 🔥 i pysznej ciemnej Fortunki, oczywiście 0%.

Wyniki: Link

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku 🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.