Komorniki MTB Team na Solid MTB Dolsk 2023

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na Solid MTB Dolsk 2023

No i zaczęło się 😁👌 SOLIDowa machina ruszyła 🚴‍♀️🚴‍♂️🚴🚴‍♀️🚴 Pierwszy start tegorocznego cyklu Solid MTB za nami. DOLSK. Dla niektórych już symbol, dla innych powiew nowości. Dla wszystkich - wyczekiwane otwarcie sezonu.

Do naszego Teamu dołączyli nowi zawodnicy, którzy w zasadzie dopiero z naszą ekipą zaczynają swoją rowerowo-startową przygodę. Dziś to im oddamy głos, abyście mogli mocniej poczuć te emocje 😉😍

Dolsk - podobno to właśnie tu wszyscy rozpoczynają swoją przygodę z MTB i nie ma się co temu dziwić - to pierwszy w sezonie wyścig znanej i lubianej serii SOLID MTB.

Jako młody narybek Komorniki MTB Team z nami nie mogło być inaczej. To właśnie tam ja i Arek zainaugurowaliśmy sezon, jak i całą przygodę z wyścigami. Trasa Mini. Ciut wystraszeni, nieco przytłoczeni i stremowani, nie wiedzieliśmy do końca co nas czeka 🙄😬 Pogoda od rana nie rozpieszczała. Niebo nad Dolskiem było mocno zachmurzone ☁️☁️, ale cel jasny jak słońce 🌞 - dojechać do mety! 🏁🏁

Już pierwszy podjazd mocno rozluźnił szeregi. Obok zabrakło kompana, by na bieżąco podzielić się emocjami… zresztą, o czym ja piszę?! Nie było czasu na gadanie trzeba było mocno deptać. Trasa, którą dzień wcześniej oglądaliśmy w internecie wyglądała na dość płaską i szybką. Jednak w rzeczywistości niektóre jej fragmenty potrafiły zaskoczyć, a niewinne ”góreczki” czuło się w udach. Gdy nagle zza chmur wyszło słońce poczułam, że nogi same jadą pomimo piachu i błota, które dawały się we znaki.

Wyścigi MTB to dla nas nowość, ale mieliśmy poczucie, że nie jesteśmy sami. To dzięki wprowadzeniu i wsparciu Sebastian Inczewski oraz cennym wskazówkom i dobremu słowu kolegów z Teamu 💚🖤 - za co wielkie dzięki 🤝

Choć daleko nam do podium czujemy się zwycięzcami 🏅 Sam start był dla nas niemałym przeżyciem, a wyniki, jak to wyniki, z pewnością z każdym startem będą coraz lepsze - wszak każdy kiedyś zaczynał 😏.

Do zobaczenia na kolejnych wyścigach. 🚴🚴‍♀️

No i pięknie! 💪👌

Chciałoby się zacytować słowa znanej piosenki… ale zostawmy to 😉

Tak oto Ewa i Arek mają za sobą debiut startowy. Zresztą nie tylko oni. Wśród 12 naszych zawodników byli w Dolsku mniej i bardziej doświadczeni kolarze, niemniej każdy z nich z nieskrywaną radością stanął na linii startu i z niemniejszym zadowoleniem przeciął linię mety.

Świetnie zaczęła się seria dla Adrianny, która stanęła na drugim 2️⃣ stopniu podium Open Kobiet i K2 dystansu MEGA.

Gratulacje i tak trzymać!💪👌

Na rozpoczęciu sezonu Solid MTB reprezentowali nas:

Dystans MEGA 46km:

 • Adrianna Owczarek🥈🥈🏆

Dystans MINI 25 km:

 • Ewa Inczewska
 • Mariusz Bocian
 • Zbigniew Bocian
 • Grzegorz Holka
 • Arkadiusz Kamieniecki
 • Mateusz Koszyczarek
 • Przemysław Marek
 • Artur Owczarek
 • Mateusz Przybył
 • Łukasz Stachowiak
 • Michał Turski

Dziękujemy Katarzyna Krzycka za zdjęcia 📸 i czekamy na Twój start 🚴😁

Wyniki:

Do zobaczenia na następnym wyścigu! 😁😁

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.