Komorniki MTB Team na Recordowej Dziesiątce 2024

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na Recordowej Dziesiątce 2024

W Poznaniu ostro już rozkręca się sezon biegowy. Tydzień temu mocnym inguracyjnym akcentem były dwa jubileuszowe biegi: 10 Nocna Recordowa Piątka i 20 Recordowa Dziesiątka - dawniej Maniacka.

W sobotni wieczór trasę wokół Jeziora Maltańskiego zdominowali biegacze na dystansie 5km. A wśród nich nie mogło zabraknąć naszych 💚🖤 barw. Na starcie zameldowali się Kasia Krzycka i Paweł Perz.

Pogoda tego wieczoru nie była łaskawa dla naszych zawodników. Krótko przed biegiem zaczęło intensywnie padać, zerwał się wiatr i zrobiło się dość zimno.

Mogłoby się wydawać, że takie warunki raczej zniechecą, niż zachęcą 🤭, lecz nasz duet miał swój plan i zrealizował go od początku do końca. 💪 Paweł traktując swój bieg jako trening zabawił się w peacemakera i pomógł Kasi poprawić życiówkę o 1,5 min 💪🔥Doświadczenie i cenne wskazówki Pawła zaowocowały sukcesem i radością na mecie 😀Paweł, brawa od nas i wielkie podziękowania od Kasi 😀

W niedzielne południe natomiast odbył się bieg na dystansie 10km zwany “Recordową Dziesiątką” 💪🔥

Po wieczornym deszczu niedzielna pogoda okazała się niemal idealna dla biegania.😀

Na starcie przy ulicy Abpa Baraniaka stanęło ponad 3000 zawodników w tym trzech reprezentantów Komorniki MTB Team: ponownie Kasia Krzycka i Paweł Perz orazPatryk Kostecki.

Trasa przebiegała przez Rondo Rataje, most Rocha, fragment ul. Garbary, jeszcze raz most Rocha, za Politechniką skręt do ronda Śródka, z powrotem do ul. Abpa Baraniaka, skąd ostatnie kilometry biegły wzdłuż jeziora Malta. Sprzyjający wiatr w plecy na ostatnich dwóch kilometrach sprzyjał szybkim finiszom. Dodatkowo motywacji dodawali liczni kibice zgromadzeni wzdłuż całej trasy biegu i na mecie.👏

W tym biegu Kasia i Patryk poprawili swoje rekordy życiowe na dychę 💪👍

Szczegółowe wyniki: https://wyniki.plus-timing.pl/w/recordowa10-2024

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku 🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.