Komorniki MTB Team na MTB Wiórek 2021

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na MTB Wiórek 2021

Komorniki MTB Team na MTB Wiórek czyli lokalne zakończenie sezonu 😉

W pierwszą sobotę października nieopodal Poznania odbyły się zawody MTB Wiórek organizowane przez OSiR w Mosinie.

Impreza ta miała miejsce na leśnych ścieżkach koło miejscowości Wiórek i miała charakter kryterium leśnego 🌲🚴‍♂️🌳

Do wyboru były dwa dystanse: jedna lub dwie pętle po 21km. Trasa względnie łatwa technicznie, w miarę płaska, szybka, za to obfitująca w dużą ilość korzeni oraz piaszczystych fragmentów.

Pogoda w dniu wyścigu była jak na zamówienie 🌞. Z początku orzeźwiał nas delikatny chłodek, ale późniejsze słońce i emocje rozgrzały wszystkich uczestników.

Impreza w Wiórku jest corocznym MUST BE dla wielu amatorskich kolarzy MTB i ze względu na utwaloną już miejscówkę w kalendarzu, jednoczesnym zwieńczeniem sezonu. Ze względu na charakter trasy jest też świetnym przejściem od regularnych, wymagających startów do czekającej w najbliższym czasie kolarzy regeneracji i rekreacji. Dość rodzinny charakter imprezy sprzyja także pierwszym wyścigowym próbom wśród dzieci i rodziców.

Organizatorzy jak co roku spisali się na medal, a na mecie zadbali o naszą regenerację przygotowując dla wszystkich pyszną lemoniadę🥤 i burgery🍔, co było miłą odskocznią od wczechobecnego makaronu 👌😀😉

Komorniki MTB Team reprezentowali: Jacek Grajser, Maciej Marczak, Zbigniew Bocian, Mariusz Bocian, Filip Sznajder, Nodirżon Farmonow

Wyniki: https://osirmosina.pl/index.php/wyniki-mtb-wiorek-2021/

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.