Komorniki MTB Team na III etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Sulechów

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na III etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Sulechów

Już po raz 18 Sulechów gościł na swoim terenie kolarzy górskich, a w tym roku padł dodatkowo rekord frekwencji, ponieważ na starcie zameldowało się aż 700 zawodników w tym 150 dzieci, startujących na 5 dystansach. No to jest wynik! 👍

Jak co roku zawody zorganizowane były na najwyższym poziomie, a wśród startujących jak obecni byli reprezentanci z całej Polski.

Do tego całkowicie przekonfigurowana trasa przez grupę BIKESUL zapowiadała, że będzie technicznie i nie łatwo. 28 kilometrowa pętla o przewyższeniach sięgających 500 metrów charakteryzowała się szybkimi singlami, przeplatanymi kładkami i wieloma drobnymi przeszkodami. Powróciło wiele odcinków chociażby Ryzel, Padlina, Wzgórek Rozkoszy czy Barksul, pojawiły się nowe jak Jaryś oraz dobrze nam już znane Duda, Strzelnica czy Wzgórze Mistrzów.

Trzeba przyznać, że Sulechowianie wiedzą jak zorganizować wspaniałe zawody MTB oraz jak wspomóc kolarzy gorącym dopingiem i nie tylko - przejazd przez strefę kibica przenosił zawodnika level wyżej, a izotonik 😉 lany z beczki… no cóż PETARDA NA TRASIE!!!!!

Komorniki MTB Team na dystansie MINI reprezentowali:

  • Przemysław Marek
  • Krzysztof Skaza

Wyniki: https://mtb.ke.pl/klasyfikacja/wyniki-sulechow-2022-05-08/

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Komorniki.MTB/posts/3168584240125883

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.