Komorniki MTB Team na Forest Run 2023

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na Forest Run 2023

16 września odbyła się już 10-ta i niestety ostatnia edycja biegu przełajowego Forest Run organizowanego przez dekadę na terenie Wielkopolski Park Narodowy. Bardzo nad tym ubolewamy, aczkolwiek mamy nadzieję, że formuła biegu powróci wraz z nową miejscówką. Organizacja imprezy to istny majstersztyk, a atmosfera panująca w miasteczku potrafi zachęcić każdego do spróbowania swoich sił w biegach przełajowych.

Organizator przygotował dla biegaczy dwa dystanse – 12 i 22 km. Trasa poprowadzona była przez najbardziej malownicze tereny Parku Narodowego. Biegacze mogli podziwiać okolice jeziora Dymaczewskiego i jej słynny singielek wzdłuż jeziora, czy chociażby okolice jeziora Góreckiego i Wyspy Zamkowej. Ukształtowanie terenu było na tyle zróżnicowane, że można było poczuć ogień w nogach, ale w końcu to jest to, co lubimy najbardziej 😁🔥

A jaka była pogoda? Otóż pogoda była idealna na biegowe wtargnięcie do lasu i delektowanie się śpiewem ptaków, czy szumem drzew. Oczywiście przy akompaniamencie szybko bijącego serca i lekkiej zadyszki na schodach przy Wyspie Zamkowej czy innych, licznych podbiegach.

Podsumowując - bieg na medal 🏅👌Uśmiechy pozostały na twarzach jeszcze na bardzo długo po ukończonej trasie. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok, choć już w innym miejscu, ale z tą samą atmosferą co dotychczas.

Na starcie stanęła czwórka naszych śmiałków, która dumnie reprezentowała naszą drużynę:

  • Michał Turski
  • Artur Owczarek
  • Paweł Perz
  • Patryk Kostecki

Brawo Panowie! Świetne wyniki, tak trzymać 👍💪

Wyniki dostępne na stronie: https://wyniki.plus-timing.pl/zawody/forest-run-2023

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku 🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.