Komorniki MTB Team na Forest Run 2022

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Komorniki MTB Team na Forest Run 2022

W pięknym i malowniczym miejscu jakim jest Wielkopolski Park Narodowy po raz kolejny odbył się Forest Run 🌳🏃🏃‍♀️🌲- niezwykły, terenowy bieg, jedno z niewielu sportowych wydarzeń, które odbywają się na terenie naszego Parku.

Trasa biegu taka sama jak w poprzednich latach. Przy tak dobranych fragmentach Parku trudno coś zmieniać - to intuicyjne i przyjemne ścieżki oplatające cały Park, wszystkie jego jeziora, atrakcyjne odcinki i charakterystyczne krajobrazy. Dla wielu z nas to regularne spacerowo - treningowe szlaki.

Zawodnicy wystartowali z wysoko położonego miejsca jakim jest Parking Osowa Góra i skierowali się polną drogą do serca Parku. Dopiero tam zaczynała się zabawa. Przepiękne leśne ścieżki prowadzące w lewo i prawo, w górę i w dół. Najtrudniejsze odcinki biegły przy jeziorach Jarosławiec oraz Dymaczewskim - choć cieszyły oko malowniczymi migawkami, dawały jednak odczuć ten wysiłek w nogach.

Pogoda jak na bieg wymarzona, lekki wiaterek i około 10°C. Na starcie pojawiło się około 350 osób. Do wyboru były trzy dystanse 12km, 22km i 36km. Nasze barwy reprezentował Maciej Marczak, który niezmiennie wierny tej imprezie wybrał 22-kilometrowe wyzwanie i z uśmiechem na twarzy je ukończył.

Zimą kolejna edycja.

Zimą więc CZAS NA LAS! 🌲🙃

Wyniki: https://plus-timing.pl/wyniki#start=10

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.