Kasia i Paweł na Marcelińskim Biegu Zimowym 2024

Ola
Napisane przez Ola w dniu
Kasia i Paweł na Marcelińskim Biegu Zimowym 2024

Jak co kwartał biegi.wlkp pod hasłem #biegamwlas zorganizowało bieg w Lasku Marcelińskim. Bieg zimowy odbył się w niedzielę 18.02. Do wyboru były dwa dystanse 5 i 10km. Nasz Team był reprezentowany przez Kasię Krzycką i Pawła Perza – oboje startowaliśmy na dystansie 10km.

Bieg poprowadzony był ścieżkami w Lasku Marcelińskim. Dla dystansu 10km, w którym startowaliśmy, składał się z dwóch okrążeń. Bywalcom tego cyklicznego biegu trasa jest dobrze znana (choć organizatorzy starają się zawsze trochę ją zmodyfikować) – generalnie płaska z górką, którą trzeba zaliczyć zaraz po starcie i na początku drugiego okrążenia.

Na mecie tradycyjnie czekały medale i drożdżówki, a na rozgrzewkę gorąca zupa 😊

„Marceliński bieg zimowy” stanowi jeden z czterech biegów w roku (zimowy, wiosenny, jesienny, letni), które stanowią jeden cykl. Każdy bieg posiada własną klasyfikację (open M, K; bez kategorii wiekowych), ale jest też klasyfikacja dla uczestników wszystkich czterech biegów cyklu (tu będzie już podział na kategorie wiekowe). Ja i Kasia zapisani jesteśmy na wszystkie biegi w cyklu, tak więc może uda się zająć dobre miejsce w swojej kategorii 😊.

Jednym słowem sezon 2024 ruszył na dobre. Trzymamy kciuki za cały cykl! 🤞😃

Wyniki: https://wyniki.plus-timing.pl/w/marcelinski-bieg-zimowy-2024-10km

Komorniki MTB Team - zawsze w dobrym kierunku 🙂

Ola

Ola

Redaktor tekstów i mediów dotyczących działalności Komorniki MTB Team.